MalmöKlassikern - bli en klassiker i Malmö

Nedan är en preliminär lista på de hjältar som vi har noterat som MalmöKlassiker 2012, d v s de som både sprungit MalmöMilen och simmat MalmöSimmet och cyklat Malmö Velo Classic.

Har vi missat någon eller fått med något annat fel - maila till This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it namn vad felet är så kontrollerar vi och uppdaterar det manuellt.

 

Berglund Anna Staffanstorp 1984
Birath Frida Malmö 1979
Bjurström Randi Bjärred 1978
Bramer Maria Malmö 1979
Buschow Mikael Epsilon Malmö 1975
Carlén Camilla Svedala 1976
Carlsson Mats trampa forrest trampa Malmö 1966
Cederfeldt Ola ÅF Infrastructure AB Malmö 1981
Corengia Elisabet Malmö 1964
Corengia Maxi Malmö 1963
Dunne Kevin Malmo 1985
Eriksson Cia Lund 1966
Fabian Felicia Malmö 1993
Fransson Anders Lifra Invest Malmö 1963
Fransson Linnea Lifra Invest Malmö 1995
Fredriksson Nina Svedala Svedala 1980
Frendin Annsofi YIT Löddeköpinge 1972
Friman Göran Heleneholms Tri Team Malmö 1964
Grimstad Ivar Bunkeflostrand 1973
Gullers Lars Åkarp 1969
Gärdsmark Anders Klagshamn 1963
Hagstam Charlotta Limhamn 1969
Holm Alexandra Staffanstorp 1983
Holmberg Celia Malmö 1986
Hörlin Johan Malmö Malmö 1967
Isaksson Christian Malmö 1982
Isaksson Maria Malmö 1986
Janheden Annika Hyllinge 1974
jensen glenth friskis svettis malmö Bara 1951
Johansson Patricia Vellinge 1966
Jonasson Tomas Björnstorps IF Lund 1967
Jönsson Victoria Svedala Räddningstjänst Svedala 1986
Karlsson John MALMÖ 1962
Klug Peer Malmö 1968
Kämpelycke Christina Naturek Svedala 1978
Kämpelycke Magnus Naturek Svedala 1973
Köberich Jürgen Heleneholms IF Tri Team Malmö 1970
Lang Sandra Lomma 1979
Larsson Lars-Gunnar MALMÖ 1963
Larsson Linus Lödde Motion Malmö 1988
Larsson Peter Instorescreen Malmö 1959
Larsson Susanne MALMÖ 1967
Leandersson Staffan DALBY 1969
Lindahl Douglas Salong Douglas Malmö 1967
Lundquist Metta Limhamn 1964
Nihlen Fredrik Malmö 1972
nord maria Lactat3 Sport Team Malmö 1960
Nordkvist Göran Kristianstad 1950
Obradovic Alexandra Malmö 1977
Ohlsson Lennart Höllviken CK Höllviken 1957
Ohrås Lennart Malmö 1969
Ottosson Torbjörn Servicekuben Malmö 1968
Persson Rose-Marie Malmö 1976
Pettersson Mathilda Malmö 1985
Ragnarsson Emma Malmö 1988
Reutherborg Lena Malmö 1985
RINCKER LINDA MALMÖ 1982
Sandqvist Lotta Lyckas med Lotta Vellinge 1972
Sandqvist Niclas Forrest Gump Runners Vellinge 1972
Sjöberg Cecilia Malmö 1958
Thim Sara Helsingborg 1981
Tufvesson Ann-Sofie Ystad 1965
Ullmark Peter HLK-92 Malmö 1982
Wallström Ola Tygelsjö 1973
Wingren Petter Trampkraft Malmö 1975
Virc Riki Malmö 1973
Åberg Christina Svedala 1968

IS-Event

  Joomla templates designed by Lonex.

Tipsa Facebook

Tipsa på Facebook